072-3217405
 
 
 
מספר
מקשר
 
 
 
4.5
4 חוות דעת
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

אודות

 
רובין תיירות בע"מ פועלת מזה למעלה מ-40 שנה בתחום ההסעות והתיירות בישראל עם רישיון מטעם משרד התחבורה. לחברה 3 סניפים מרכזיים – בצפון, במרכז ובדרום – המאפשרים לה לשלוט באופן מלא על מערך ההסעות ולתת מענה מהיר ומידי 24 שעות ביממה.
 
 

רובין תיירות מציעה מגוון שירותי הסעות:

 
  • הסעות לקבוצות
  • הסעות לבודדים
  • הסעות יומיות – כולל המתנה, איסוף והסעה ליעד
  • הסעת קבוצות ספורטאים לתחרויות ולטורנירים
  • הסעות לטיולים בסופי שבוע ובחגים

 

צי הרכבים

 
לרשות החברה עומדים כ-40 רכבים חדישים ומפוארים בפריסה ארצית. הצי כולל אוטובוסים מבית מרצדס, וולוו ומאן ואוטובוסים מדגם דולפין. כמו כן, כל רכבי החברה מצוידים בחגורות בטיחות בכל המושבים ובפנסי איתות על פתיחת דלתות, ומחוברים לרשת Wi-Fi (אינטרנט אלחוטי) מהירה.

לחברה 4 סוגי רכבים:
  • אוטובוסים - 56-53 מושבים
  • מידיבוסים - 34-20 מושבים
  • מיניבוסים - 20-17 מושבים
  • מיקרובוסים - 14-10 מושבים

 
 
 
שירותי הסעות בצפון
 
שירותי הסעות לקבוצות
 
 
 
 
לטובת ניהול חכם של צי הרכבים ולצורכי מעקב, משתמשת החברה במערכת לוויינית שיעילותה הוכחה בכל מזג אוויר. המערכת מאפשרת לקבל מידע על מיקום הרכבים בכל רגע נתון, ובכך לספק ללקוח מענה טוב יותר. בנוסף לכך, רכבי החברה מתודלקים בדלק העומד בתקן יורו 5 ומקטין את פליטת המזהמים.

 
 

בטיחות בנסיעה

 
רובין תיירות בע"מ מעסיקה נהגים מיומנים ומקצועיים, במטרה להבטיח את בטיחותם ונוחות נסיעתם של נוסעיה. כל הנהגים עומדים בתקנות משרד הביטחון ומשרד החוץ. נושא הבטיחות בחברה מנוהל על-ידי קצין בטיחות שמונה על-ידי משרד התחבורה. כמו כן, אחת לחודש נערך ריענון של נוהלי הבטיחות לכל נהגי החברה, ומתבצעות בדיקות בטיחות במערכות הרכבים. קצין הרכב של החברה אחראי על התחזוקה השוטפת של הרכבים, המטופלים במוסכים מורשים בלבד.
 

קהל לקוחות רחב

 
עם לקוחות החברה נמנים: משרד החוץ, משרד הביטחון, משרד התיירות, הסוכנות היהודית, חברת החשמל, בתי זיקוק, עיריות ומועצות אזוריות, חברות היי טק, בתי ספר, משרדי נסיעות לתיירות פנים ולתיירות נכנסת ועוד.
 

שירותי הסעות למשרדי נסיעות

 
רובין תיירות מעניקה שירותי הסעות אקסקלוסיביים לתיירים, הכוללים איסוף מכל נקודה והסעה לכל יעד בארץ: מלון, אתר תיירות ועוד. עם רובין תיירות יכולים התיירים להגיע בקלות ובנוחות למבחר יעדים ברחבי הארץ, כולל: אילת, ים המלח, טבריה, ירושלים, חמת גדר, תל אביב, הגליל, חיפה, עכו ויפו.
 
להזמנת נסיעה נעימה ובטוחה, צרו קשר עוד היום עם רובין תיירות: 072-3217405.