אודות

רובין תיירות בע"מ פועלת מזה למעלה מ-45 שנה בתחום ההסעות והתיירות בישראל עם רישיון מטעם משרד התחבורה. לחברה 3 סניפים מרכזיים – בצפון, במרכז ובדרום – המאפשרים לה לשלוט באופן מלא על מערך ההסעות ולתת מענה מהיר ומידי 24 שעות ביממה.  

רובין תיירות מציעה מגוון שירותי הסעות:

הסעות לקבוצות

הסעות לבודדים

הסעות יומיות כולל המתנה, איסוף והסעה ליעד

הסעת קבוצות ספורטאים לתחרויות ולטורנירים

הסעות לטיולים בסופי שבוע ובחגים

צי הרכבים
לרשות החברה עומדים כ 100 רכבים חדישים ומפוארים בפריסה ארצית. הצי כולל אוטובוסים מידיבוסים מיניבוסים וואנים של מיטב היצרנים בעולם. כל רכבי החברה מצוידים בחגורות בטיחות בכל המושבים ובפנסי איתות על פתיחת דלתות, ומחוברים לרשת Wi-Fi (אינטרנט אלחוטי) מהירה.
לחברה 4 סוגי רכבים:  

אוטובוסים – 55-60 מושבים

מידיבוסים – 34-39 מושבים

מיניבוסים – 20-17 מושבים

מיקרובוסים – 14-10 מושבים

צריכים שירותי הסעות?

בטיחות בנסיעה
רובין תיירות בע"מ מעסיקה נהגים מיומנים ומקצועיים, במטרה להבטיח את בטיחותם ונוחות נסיעתם של נוסעיה. כל הנהגים עומדים בתקנות משרד התחבורה. נושא הבטיחות בחברה מנוהל על-ידי קצין בטיחות שמונה על-ידי משרד התחבורה. כמו כן, אחת לחודש נערך ריענון של נוהלי הבטיחות לכל נהגי החברה, ומתבצעות בדיקות בטיחות במערכות הרכבים. קצין הרכב של החברה אחראי על התחזוקה השוטפת של הרכבים, המטופלים במוסכים מורשים בלבד.


קהל לקוחות רחב
עם לקוחות החברה נמנים: משרד החוץ, משרד הביטחון, משרד התיירות, הסוכנות היהודית, חברת החשמל, בתי זיקוק, עיריות ומועצות אזוריות, חברות היי טק, בתי ספר, משרדי נסיעות לתיירות פנים ולתיירות נכנסת ועוד.

סדרנים:  אלמוג 052-3703323  |  שחורי 054-6656259

דרושים נהגים
צרו קשר 04-8658015 | או מלאו טופס זה: