הסעות לאירועים

הסעות לאירועים

הסעות לאירועים

שירותי הסעות לאירועים הינם שירותי הסעות נפוצים במיוחד. במסגרת השירות האורחים שלכם יוכלו ליהנות משירות הסעות מתקדם שיאסוף אותם מהתחנות שיקבעו מראש בין מארגני האירוע לחברת ההסעות. משם הנהג ייקח אותם אל מקום האירוע ויחזיר אותם בשעה שתקבעו. אנו ברובין תיירות מספקים שירותי הסעות לאירועים כבר מעל 4 עשורים ונשמח לעמוד גם לשירותכם ולשירות האורחים שלכם. עם אוטובוסים חדישים, ממוזגים ומרווחים ושירות מעל ומעבר למצופה נשמח לדאוג שהאורחים שלכם יגיעו ויחזרו בבטחה לאירוע שלכם ובחזרה הביתה. לפרטים נוספים צרו קשר באתר או בטלפון ונשמח לעמוד לשירותכם.

היתרונות של שכירת שירותי הסעות לאירועים:

  • נוחות לאורחים שלכם – איזו דרך יותר נוחה להגיע ולחזור מהאירוע שלכם מאשר עם הסעה מסודרת עם אוטובוס ממוזג, נעים ומרווח ונהג שאוסף ומחזיר אתכם?
  • מגדיל את הסיכוי שיגיעו יותר אורחים – ישנן סיבות רבות ומגוונות לכך שאורחים עשויים שלא להגיע לאירוע שלכם, החל ממרחק הנסיעה מביתם למקום האירוע, דרך עניינים כספיים שהם לא מעוניינים או לא יכולים להרשות לעצמם את עלויות הדלק, ועד לאורחים שאינם ניידים. שירותי הסעות לאירועים יפתור לכם ולאורחים שלכם את הבעיה הזו.
  • בטיחות – כאשר אתם יודעים שיש הסעה מסודרת שתאסוף את האורחים שלכם ותחזיר אותם לשלום בביתם אחרי האירוע תוכלו להיות בראש יותר שקט בנוגע לעריכת האירוע ולדעת שהאנשים היקרים לכם יחזרו לשלום מבלי שיצטרכו לנהוג עייפים או תחת השפעת אלכוהול.
  • מעלה את רמת האירוע – העובדה שאתם מספקים שירותי הסעות לאורחים שלכם מעלה את רמת האירוע והאופן שבו אתם מתייחסים לאורחים שלכם באירוע. זה אוטומטית יעלה את רמת היוקרה והאיכות של האירוע שלכם בעיני האורחים שגם יעריכו את ההתחשבות בהם.

איך לבחור חברת הסעות לאירועים ועל מה חשוב לשים דגש באפיון השירות?

בחירת חברת ההסעות תהיה בהתאם לסוג הרכב שהיא תוכל לספק לכם ולאופי השירות שהיא יכולה לספק לכם ומחיר השירות כמובן. אתם רוצים לבדוק שהחברה מספקת שירות באזור המבוקש לכם, הן אזור האיסוף והן אזור האירוע עצמו. כמו כן כדאי לבדוק את ההמלצות אודות החברה ומה אומרים עליה לקוחות עבר. טלפון: 04-8658015

דילוג לתוכן