חברת הסעות בחיפה

הסעות תלמידים

כל אמא ואבא דואגים לילדים שלהם באופן טבעי וכאשר הם שולחים את הילד לבית ספר או לאחת המסגרות כמובן שהם דואגים לביטוחנם. במקרה של הסעות תלמידים  הנושא הופך לחשוב אף יותר וחשוב מאוד לשלוח את הילד אך ורק עם חברת הסעות תלמידים בעלת ניסיון רב בתחום ההסעות. רובין תיירות חברת הסעות תלמידים בעלת עשרות שנים של ניסיון בתחום מחלקת הסעות הילדים שלנו מוכיחה את עצמה שנה אחר שנה. כל הורה רוצה שילדיו יגיעו ממנו או אליו לבית הספר או גן הילדים בבטחה.

בכל טיול בית ספר או כל מוסד חינוכי,אנחנו לוקחים את האחריות עלינו!! אנחנו מקפידים שכל נהגי החברה מאושרים בהסעת תלמידים (תקנה 84) חסרי רישום פלילי היעדר הרשעות בעבירות מין. טלפון: 04-8658015

הסעות לתלמידים

המשק הישראלי הוא אדיר והוא מכיל בתוכו אינספור עובדים המניעים את הכלכלה, לכן השינוע שלהם כל כך חשוב האפשרות להגיע לעבודה בצורה נוחה וקלה היא חשובה ביותר

חברת רובין תיירות מספקת מזה עשרות שנים שירותי הסעות עובדים למשרדי ממשלה, חברות ממשלתיות, מוסדות ציבוריים, חברות ציבוריות וחברות פרטיות ואירועי חברה לעובדים.

חברתנו מתמחה בהסעת עובדים בכל רחבי הארץ. השילוב של ניסיון, טכנולוגיה מתקדמת ופריסה ארצית מעניקים לנו את האפשרות להציע לכם שירותי נסיעה לעובדים באופן מתקדם ויעיל, תוך מענה וגמישות מידיים לכל שינוי ובהתאמה מדויקת לצרכי הלקוח.

הסעות לתלמידים

הסעות לתלמידים אלו שירותי הסעות הניתנים באופן קבוע לבתי ספר ומרכזי חינוך. במסגרת השירות לנהג יהיה מסלול קבוע שיקבע מראש עם מקבלי ההחלטות כאשר המטרה תהיה להביא ולהחזיר את התלמידים בבטחה מבתיהם אל בית הספר ובחזרה. כאשר מדובר על ילדים אנו ברובין תיירות לא חוסכים בבטיחות, שכן זהו הפרמטר החשוב ביותר עבור ההורים, עבורנו ועבור בית הספר כמובן. עם מעל 45 שנים של ניסיון בשירותי הסעות לתלמידים אנו דואגים לספק שירותי הסעות ברמת הבטיחות הגבוהה ביותר שתעניק להורים ולבית הספר את השקט הנדרש ולדעת שהתלמידים בידיים טובות.

כאשר מדובר בילדים – הבטיחות היא מעל הכול:

הבטיחות של התלמידים נלקחת בחשבון בבחירת האוטובוסים החדישים והבטוחים, חגורות בטיחות, מיזוג ומנגנוני בטיחות חשובים בכל הסעה. כמו כן אנו מעסיקים רק נהגים ללא רישום פלילי וכאלה המאושרים בהסעת תלמידים (תקנה 84). רכבי החברה מטופלים ברמה הגבוהה ביותר הן מבחינת תחזוקה שוטפת והן מבחינת הבטיחות. בכלי הרכב מותקנים מערכת למניעת שכחת ילדים ומערכת GPS בזמן אמת. לחברה קצין בטיחות ותיק הדואג לשמר את תקני הבטיחות, לספק הדרכות ריענון לנהגים ולבצע בדיקות שונות ברכבים. כל האוטובוסים מטופלים אצל מוסכים מורשים.

החשיבות של הנהג המתאים עבור הסעות לתלמידים

לנהג אחראיות רבה בהסעת התלמידים מבתיהם ויישוביהם לבית הספר ובחזרה. חשוב שהנהג יבין שאין לסטות ממסלול הנסיעה שנקבע מראש, אין לדלג על נקודות עצירה וכמובן לדעת להתנהל מול הילדים. על הנהג להיות כשיר לנהיגה בהסעות תלמידים ולהיות עם עבר פלילי נקי והיעדר הרשעות בעבירות מין. כמו כן, גם ברמה המנטלית האישית חשוב שהנהג יהיה סבלני וסובלני עם הילדים, ידע להיות אסרטיבי בכל הקשור לבטיחות הילדים אך כמובן ישמור עליהם כאילו היו אלה ילדיו.

אנו ברובין תיירות לא חוסכים בכל הנוגע לבטיחות הילדים שלכם ודואגים לספק את השירות ברמה הגבוהה ביותר כבר עשרות שנים, בין אם מדובר בהסעות לגן הילדים, בתי ספר או מוסדות לימוד אחרים. נשמח לעמוד גם לשירותכם ולהסיע את התלמידים בבטחה ולוודא שגם ההורים יוכלו להיות בראש שקט כאשר הם משחררים את ילדיהם לבית הספר. טלפון: 04-8658015

דילוג לתוכן