הסעות תלמידים

הסעות תלמידים

כל אמא ואבא דואגים לילדים שלהם באופן טבעי וכאשר הם שולחים את הילד לבית ספר או לאחת המסגרות כמובן שהם דואגים לביטוחנם. במקרה של הסעות תלמידים  הנושא הופך לחשוב אף יותר וחשוב מאוד לשלוח את הילד אך ורק עם חברת הסעות תלמידים בעלת ניסיון רב בתחום ההסעות. רובין תיירות חברת הסעות תלמידים בעלת עשרות שנים של ניסיון בתחום מחלקת הסעות הילדים שלנו מוכיחה את עצמה שנה אחר שנה. כל הורה רוצה שילדיו יגיעו ממנו או אליו לבית הספר או גן הילדים בבטחה.

בכל טיול בית ספר או כל מוסד חינוכי,אנחנו לוקחים את האחריות עלינו!! אנחנו מקפידים שכל נהגי החברה מאושרים בהסעת תלמידים (תקנה 84) חסרי רישום פלילי היעדר הרשעות בעבירות מין.

הסעות עובדים

המשק הישראלי הוא אדיר והוא מכיל בתוכו אינספור עובדים המניעים את הכלכלה, לכן השינוע שלהם כל כך חשוב האפשרות להגיע לעבודה בצורה נוחה וקלה היא חשובה ביותר 

חברת רובין תיירות מספקת מזה עשרות שנים שירותי הסעות עובדים למשרדי ממשלה, חברות ממשלתיות, מוסדות ציבוריים, חברות ציבוריות וחברות פרטיות ואירועי חברה לעובדים.  

חברתנו מתמחה בהסעת עובדים בכל רחבי הארץ. השילוב של ניסיון, טכנולוגיה מתקדמת ופריסה ארצית מעניקים לנו את האפשרות להציע לכם שירותי נסיעה לעובדים באופן מתקדם ויעיל, תוך מענה וגמישות מידיים לכל שינוי ובהתאמה מדויקת לצרכי הלקוח. 

דילוג לתוכן