הסעת תיירים

הסעת תיירים

המון תיירים מגיעים לישראל מדי שנה ולעיתים הם מגיעים לקבוצות גדולות כך להגיע ממקום למקום העניין הופך למעט יותר מורכב. רובין תיירות חברת ההסעות המובילה מעניקה שירותי הסעת תיירים בכל רחבי המדינה תוך זמניות של עשרים וארבע שבע. החברה מציע אוטובוסים מפוארים בגדלים שונים החל ממיקרו בוס ועד לאוטובוס הגדול ביותר. לרשות החברה עומדים כמאה רכבים חדשים ומפוארים בפריסה ארצית. הצי כולל אוטובוסים מידיבוסים מיניבוסים וואנים של מיטב היצרנים בעולם. כל רכבי החברה מצוידים בחגורות בטיחות בכל המושבים פנסי איתות על פתיחת דלתות, מחוברים לרשת האינטרנט.

הסעות לקבוצות תיירים

מדינת ישראל היא מדינה שאוהבת ספורט רק בחיפה ניתן למצוא אלפי קבוצות שונות משלל ענפי ספורט כמובן שהעיר חיפה גם מצטיינת בכדורגל טוב כך שניתן למצוא בעיר אינספור קבוצות בכל הגילאים. רובין תיירות חברת הסעות מובילה בתחום מעניקה ללקוחותיה שירותי הסעות ברמה הגבוהה ביותר על ידי רכבים מפוארים ועל ידי נהגים בעלי ניסיון של שנים חברתנו מתמחה בהסעות לקבוצות בכל רחבי הארץ. השילוב של ניסיון, טכנולוגיה מתקדמת ופריסה ארצית מעניקים לנו את האפשרות להציע לכם שירותי הסעות לקבוצות באופן מתקדם ויעיל, תוך מענה וגמישות מידיים לכל שינוי ובהתאמה מדויקת לצרכי הלקוח.

הסעות תיירים vip

שירות הסעת תיירים הוא אחד השירותים השכיחים ביותר שלנו ברובין תיירות. אנו עובדים עם חברות תיירות רבות המקדמות טיולים במדינת ישראל, הן לאזרחים ישראלים והן לתיירים המגיעים לחוות את ארץ ישראל היפה. אותה קבוצה של תיירים המגיעה בטיול מאורגן תזדקק כמובן לאוטובוס שייקח אותה למקומות שונים ברחבי הארץ בהתאם לתכנון הטיול שלהם. נהג מקצועי ומנוסה ואוטובוס/ים יעמדו לשירות הקבוצה וחברת התיירות בהתאם לצרכי הטיול עם שירות מסור, אמין ואיכותי.

לטייל ברחבי הארץ בבטחה עם רובין תיירות

אנו ברובין תיירות שמים דגש על נושא הבטיחות. כמובן שאף אדם וכלי רכב לא מוגנים לחלוטין מפני מפגעים שונים העשויים לקרות בדרך, אולם אנו עושים כל שביכולתנו על מנת להבטיח לחברת התיירות וכן לתיירים עצמם מקסימום נוחות ובטיחות בדרכים. ברשותנו צי של כ-100 רכבים חדשים, בטיחותיים ומטופלים היטב במוסכים מורשים בלבד. כמו כן קצין בטיחות שנבחר מטעם משרד התחבורה בוחן את הרכבים לעתים קרובות. קצין הבטיחות שלנו בחברה אמון על בדיקות חודשיות שוטפות בכלי הרכב ובתדרוכים וריענון לנהגים.

צי רכבים שלם זמין לשירותכם בכל רחבי הארץ

לחברתנו 3 סניפים, אחד בכל אזור בארץ, זאת על מנת לתת את המענה המקיף והמלא לכל חברת תיירות המחפשת שירותי הסעת תיירים בכל אזור בארץ שבו ירצו לארגן את הטיול. ברשתנו מגוון רחב של סוגי רכבים: אוטובוסים, מידיבוסים, מיניבוסים, מיקרובוסים, רכבים נגישים, אוטובוסים מפוארים ועוד. כך שתוכלו לבחור את סוג הרכב/ים הרצויים לקבוצת התיירים שלכם.

חברות תיירות? קבלו הצעת מחיר אטרקטיבית לשת"פ מתמשך

אם יש לכם חברת תיירות אתם ודאי רואים את שת"פ כמונו לטווח ארוך. אנו מאמינים כי אם נספק לכם שירות מדהים, בטוח ומדויק תשמחו להמשיך איתנו בהזמנת השירות עבור קבוצות תיירים נוספות שלכם ולכן אנו דואגים לתת אפילו יותר מה100% שלנו לכל לקוח ועבור כל סוג שירות. לצד ההתרגשות הרבה מהטיול בארץ יהיה קיים אצל התיירים חשש קטן כיוון שהם נמצאים בארץ זרה. בדומה לאיך שאנחנו נרגיש כאשר נטייל במדינה זרה מבלי להכיר את הכבישים, האזור, האנשים ואולי אפילו את השפה. לכן חשוב שיהיה נהג שיוכל לתקשר אתם בצורה בטוחה ונינוחה, להתלוות אליהם במהלך הטיול ולוודא שהם מגיעים בבטחה ובזמן ממקום למקום.

דילוג לתוכן