שירותי הסעות

שירותי הסעות טיולים

47 שנה,זה הניסיון שלנו בתחום ההיסעים. כשלקוח בוחר חברת הסעות ליום טיול,גיבוש או למספר ימים אסור להתפשר ! כוון לטוב ולמנוסה ביותר.

צוות המשרד ילווה את הלקוח בכל שלב של תכנון הטיול מתחילתו ועד סופו.

הנהגים של חברתנו חיים יום יום את הטיולים והמסלולים שאתם מחפשים,זו הסיבה שהם עובדים ב"רובין", הם פשוט אוהבים את מה שהם עושים! אוטובוסים מפוארים מפנקים וחדשים ,מטופלים ברמה הגבוהה ביותר על מנת לתת לקבוצה חווית נסיעה .

שירותי הסעות תלמידים

עשרות שנות ניסיון בתחום ההסעות עושות את שלהן. מחלקת הסעות הילדים שלנו מוכיחה את עצמה שנה אחר שנה. כל הורה רוצה שילדיו יגיעו ממנו או אליו לבית הספר או גן הילדים בבטחה.

בכל טיול בית ספר או כל מוסד חינוכי,אנחנו לוקחים את האחריות עלינו!! אנחנו מקפידים שכל נהגי החברה מאושרים בהסעת תלמידים (תקנה 84) חסרי רישום פלילי היעדר הרשעות בעבירות מין.

רכבי החברה מטופלים היטב וברמת אחזקה ובטיחות הגבוהה ביותר. בכל רכב מותקן מערכת למניעת שכחת ילדים ו GPS בזמן אמת. קצין הבטיחות הותיק שלנו מנצח על כל התזמורת הזו בקפידה יתרה. אנחנו לא חוסכים בבטיחות כשמדובר בהסעות ילדים!!!

שירותי הסעות עובדים

חברת רובין תיירות מספקת מזה עשרות שנים שירותי הסעות עובדים למשרדי ממשלה, חברות ממשלתיות, מוסדות ציבוריים, חברות ציבוריות וחברות פרטיות וארועי חברה לעובדים.  

חברתנו מתמחה בהסעת עובדים בכל רחבי הארץ. השילוב של ניסיון, טכנולוגיה מתקדמת ופריסה ארצית מעניקים לנו את האפשרות להציע לכם שירותי נסיעה לעובדים באופן מתקדם ויעיל, תוך מענה וגמישות מיידים לכל שינוי ובהתאמה מדויקת לצרכי הלקוח. 

הסעות VIP

המומחיות שלנו!!

עיקר הפעילות של חברתנו מיום הקמתה.

הסעות תיירים אח"מים אנשי עסקים וחברות היי טק ומפיקי אירועים.

האוטובוסים שלנו ברמה הגבוהה ביותר,מפוארים חדשים ומעוצבים. הנהגים,ותיקים ומנוסים ובעלי תודעת שירות מצויין .

אל תתפשרו על פחות מהטוב ביותר!

דילוג לתוכן