אוטובוס מפואר

אוטובוס מפואר

אוטובוס יוקרתי

בשונה מאוטובוסים סטנדרטיים רגילים אוטובוס מפואר כשמו כך הוא – מפואר, מאובזר ומתקדם בהרבה. לעתים רבות יש הצורך בהזמנת אוטובוס שהוא מעבר לסטנדרט הרגיל. בין אם מדובר על קבוצת תיירים ממעמד סוציו אקונומי גבוה, שירותי הסעות לאירועים יוקרתיים במיוחד או חברת הייטק המארגנת יום גיבוש לעובדיה ולא מעוניינת לחסוך בתקציב על חשבון העובדים שלה. אצלנו ברובין תיירות תמצאו מגוון אוטובוסים מפוארים, מאובזרים וחדשניים ברמה הגבוהה ביותר, שתוכלו לשכור לנסיעה חד פעמית, להלוך-חזור או אפילו לטיול של מספר ימים. בין אם אתם צריכים אוטובוס מפואר אחד או יותר נשמח לעמוד לשירותכם.

אבזור חדיש וחוויית נסיעה גדולה מהחיים באוטובוס מפואר

אוטובוס מפואר הוא פיתוח חדשני שבו למעשה יכולים ליהנות הנוסעים מחוויית נסיעה משודרגת, נוחות מקסימלית ומגוון פינוקים נוספים שכמובן אין באוטובוסים רגילים או בשירותי הסעות רגילים. בין היתר נוכל למצוא באוטובוסים מפוארים:

  • מושבי עור איכותיים ומפוארים. לעתים גם עם אפשרות כוונון.
  • מושבים מרווחים ונעימים יותר.
  • סעדים נוחים לרגליים.
  • מערכות סטיריאו משוכללות המאפשרות הקרנת סרטים, קליפים, תוכניות וכו'.
  • אינטרנט עם חיבור WIFI מהיר.
  • מיניבר, מכונת אספרסו ומגוון פינוקים של כיבוד ושתייה.
  • מיזוג אוויר מתקדם ואיכותי.
  • ועוד…

מתי נצטרך להשכיר אוטובוס מפואר?

אוטובוס מפואר יכול לשמש אותנו במגוון צרכים שונים. ראשית אנשים בעלי מעמד סוציו-אקונומי גבוה מזמינים אוטובוסים מסוג זה: לאירועים וטיולים במיוחד. כיאה למעמדים, רוצים אותם אנשים לשמור על המוניטין ולדאוג לנוסעים בצורה הטובה ביותר. לעתים רבות חברת תיירות המספקת טיולים ברחבי הארץ לתיירים מחו"ל בעלי מעמד מכובד, מחפשים גם כן שירותי הסעות עם אוטובוסים מפוארים כדי להעניק ללקוחותיהם שירות ברמה הגבוהה ביותר מה שגם ישקיף את המוניטין של החברה ויאפשר לה בעתיד לזכות בקבוצות נוספות. משפחות בארץ המארגנות אירוע מיוחד ורוצות לאפשר לאורחים להרגיש את היוקרה כבר משירות הנסיעות שייקח אותם מנקודות האיסוף הקרובות לבתיהם עד מקום האירוע ובחזרה – ידאגו לא רק לבחירה באולם אירועים מפואר, תפאורה מכובדת ואוכל איכותי אלא גם לשירותי הסעות מקצועיים עם אוטובוסים מפוארים, מרווחים, ממוזגים ומתקדמים במיוחד. לפרטים נוספים והצעת מחיר צרו קשר באתר או בטלפון ונשמח לתת לכם שירות.

דילוג לתוכן