השכרת אוטובוסים

השכרת אוטובוסים

אוטובוס להשכרה

ישנם מקרים רבים בהם נחפש אוטובוס להשכרה. במקרים אלו בהם נצטרך להסיע קבוצה של אנשים ממקום למקום והדרך היחידה והמשתלמת ביותר לעשות זאת היא באמצעות השכרת אוטובוס ונהג שילווה את הקבוצה. מאירועים, דרך טיולים ועד הסעות VIP מיוחדים – אנו ברובית תיירות פועלים מזה למעלה מ45 שנים בענף ההסעות ומספקים שירותינו בכל רחבי הארץ באהבה רבה ולמגוון צרכים שונים. טלפון: 04-8658015

מתי נזדקק לשירותי השכרת אוטובוס?

 • הסעות לעובדים – כל חברה או מפעל המעסיק עובדים מכמות מסוימת מבין כי יותר משתלם לשכור שירותי הסעות שיאספו ויחזירו את העובדים מבתיהם אל מקום העבודה בחזרה. מלבד העובדה שבעל העסק יוכל לחסוך בעלויות החזרי הנסיעות לעובדים הוא גם מספק שירותי הסעות לעובדים שאינם ניידים באופן עצמאי ומגדיל את היצע העובדים שהוא יכול להעסיק.
 • הסעות לתלמידים – מילדים צעירים ועד בני נוער בוגרים יותר, הסעות לתלמידים ידאגו לקחת ולהחזיר את הילדים מהתחנות הסמוכות לבתיהם עד לבית הספר ובחזרה בבטחה.
 • הסעות לטיולים – מקבוצות תיירים המתארגנות באופן עצמאי ועד קבוצות של תיירים זרים בטיול מאורגן בארץ שארגנה חברת תיירות ישראלית או זרה. הסעות אלו יכללו אוטובוס או כמה אוטובוס בהתאם לגודל הקבוצה ונהגים מנוסים שילוו אותה במהלך הטיול, בין אם מדובר בטיול של יום אחד או יותר.
 • הסעות לאירועים – רוצים לוודא שלאורחים שלכם לא יהיו תירוצים לגבי הגעה לאירוע שלכם? לספק להם את היכולת להגיע גם למי שאינו נייד? אולי לספק להם נסיעה בטוחה בהלוך ובחזור שהם יוכלו לרקוד, להתעייף ולשתות מעט מבלי שיצטרכו לנהוג כך בדרך חזרה? הסעות לאירועים זה הפתרון.
 • הסעות VIP – הסעות המיועדות לאחמ"ים, אנשי עסקים, חברות הייטק, אמנים ועוד.
 • ועוד…

צי רכבים חדישים לשירותכם – איך לבחור את כלי הרכב הנכון?

אנו ברובין תיירות מעמידים לשירות לקוחותינו עשרות רבות של כלי רכב חדישים ומתקדמים, המתוחזקים היטב במוסכים מורשים בלבד. כל כלי הרכב ממוזגים וכוללים חיבור WIFI לאינטרנט, כוללים גם מערכת GPS למעקב לוויני אחר מיקום הרכבים ומערכות בטיחות שונות. לכל כלי רכב יש את כמות המושבים שלו. לדוגמה: אוטובוס מכיל 56-60 מושבים אך מיניבוסים עד 20 מושבים. בחרו ברכבים המתאימים ביותר לכמות האורחים שלכם.

השכרת אוטובוס לאירוע

שירותי הסעות הינם שירותים נפוצים במיוחד ברחבי הארץ ובעולם בכלל. בין השירותים הנפוצים ביותר של חברת הסעות הוא כמובן השכרת אוטובוס לאירוע. נניח שאתם מאזור המרכז והחלום שלכם הוא לערוך אירוע מדהים במקום מיוחד, רק שהבעיה שהוא נמצא בצפון הארץ. רוב החברים, בני המשפחה והאורחים שלכם הם מאזור המרכז בו אתם חיים ועשוי להיות להם מאתגר להגיע כל כך רחוק, גם אם הם מאוד רוצים להיות לצידכם ביום המיוחד שלכם. השכרת אוטובוס לאירוע יכולה לפתור לכם ולאורחים שלכם את הבעיה הזו ולוודא שהם מגיעים לאירוע ובחזרה הביתה בבטחה ובנחת. טלפון: 04-8658015

היתרונות של השכרת אוטובוס לאירוע שלכם:

 • יותר אורחים מגיעים – אורחים שאינם ניידים או שאינם רוצים/יכולים להוציא כסף רב על נסיעות ודלק, אורחים שהרכב שלכם לא יכול לסחוב נסיעה ארוכה ובאופן כללי אורחים שאינם רואים את עצמם נוסעים כל כך רחוק יכולים להגיע עם ההסעה שתיקח ותחזיר אותם מנקודת האיסוף הקרובה שנקבעה בין חברת ההסעות למארגני האירוע.
 • הפחתת עול הנהיגה מהאורחים – אורחים הרוצים להגיע לאירוע מתייחסים אליו כאל בילוי וככל שהאירוע מתקיים רחוק יותר מהם כך הנהיגה עשויה להתיש יותר את הנהגים שגם הם אורחים באירוע שלכם ובוודאי יתקשו ליהנות כשהם יודעים שעוד מחכה להם הנסיעה בחזרה. כך גם תימנעו מהם את הרצון לחזור מוקדם רק כדי שלא יהיו עייפים מדי לנהיגה בחזרה.
 • מאפשר להם לשתות וליהנות – העובדה שיש נהג שאוסף ומחזיר אותם מאפשר לאורחים שלכם להתמקד בהנאה ובחוויה. במידה ומדובר באירוע לאנשים מבוגרים אז גם יוכלו לשתות אלכוהול משהו שלא היו יכולים לעשות אם היו צריכים לנהוג בעצמם.
 • אין צורך למצוא חניה – האוטובוס יגיע אל המקום ויוריד אתכם בסמוך או בפתח האולם.
 • מראה כמה אתם חושבים על האורחים שלכם ומספקים להם חוויה מהנה ומיוחדת כבר מהאיסוף בנקודה הקרובה לביתם.

מה חשוב לבדוק ולסכם עם חברת ההסעות לפני השכרת אוטובוס לאירוע?

בבואכם לבחור חברת הסעות לצורך השכרת אוטובוס לאירוע אתם רוצים לבדוק באיזה גודל אוטובוס מדובר והאם הוא מתאים לכמות האנשים שהוא צריך לאסוף ולהסיע אל האירוע. בדקו את שעות האיסוף וההחזרה, בכמה תחנות אפשר לעצור בדרך ועד כמה האוטובוס חדש, ממוזג ומרווח. טלפון: 04-8658015

דילוג לתוכן