הסעות לחתונה

הסעות לחתונה

מארגנים אירוע כגון בר מצווה או חתונה? מזל טוב! אירועים כאלו הם מהרגעים המרגשים בחיים, ולצד זה הם דורשים הפקה ודאגה ללוגיסטיקה. אחד הדברים החשובים בארגון אירועים זה המיקום בו מארגנים את האירוע, אך הבעיה היא שמקומות רבים לא ממש נגישים ונדרשת נסיעה ארוכה כדי להגיע אליהם, מה שעלול להכביד על האורחים. הפתרון האופטימלי לכך הוא לשכור שירותי הסעות לאירועים שיאספו את האורחים שלכם ויחזירו אותם בתום האירוע.

שירותי הסעות לאירועים – למה בעצם?

אם תהיתם מדוע מומלץ לספק שירותי הסעות לאירוע שלכם, אספנו עבורכם את כל הסיבות בגינן זה מומלץ:

  • אורחים שמתניידים בתחבורה ציבורית עלולים להתקשות להגיע לאירוע שלכם במידה והוא לא נגיש בתחבורה ציבורית. בנוסף, אם האורחים תלויים בתחבורה ציבורית הם אולי לא יוכלו להישאר עד סוף האירוע, שכן תחבורה ציבורית זמינה רק עד שעות מסוימות.
  • גם לאורחים שנוהגים ברכב פרטי טוב שיש שירותי הסעות, שכן נהיגה ארוכה זה מעייף ואתם לא רוצים שהאורחים שלכם יהיו עייפים. בנוסף, נסיעה בהסעה מאפשרת לכל מי שרוצה לשתות וקצת להשתכר – וזה בסופו של דבר מה שהופך אירוע כיפי ומשמח.
  • שירותי הסעות משחררים אתכם משיקולי מיקום – כעת לא תהיו חייבים לערוך את האירוע במרכז הארץ, במקום שיהיה נגיש לרוב האורחים אלא תוכלו לחגוג היכן שתרצו.

קריטריונים חשובים בבחירת חברת הסעות לחתונה

אז הבנתם שמוטב להזמין חברת הסעות לחתונה, נכנסתם לרשת וראיתם כי קיימות עשרות ואולי אף מאות חברות שתוכלו לשכור למשימה. כדי להקל על הבחירה הבאנו את הקריטריונים המתאימים לבחירת חברת הסעות:

  1. ניסיון

אחד הפרמטרים שחשוב לבדוק זה כמה החברה מנוסה וכמה שנות וותק יש לה. חברה עם וותיקה ומנוסה היא חברה שמכירה כל תרחיש ולא תוכלו להפתיע אותה גם אם יצוץ פתאום בלת"ם לא צפוי.

  • צי רכבים מתאים

חשוב שהחברה תחזיק רכבים המתאימים למשימה. כך למשל, אם אתם צריכים להסיע 10 אורחים בלבד אין צורך להזמין אוטובוס – חבל על הכסף ועל המאמץ. תזמינו מחברה שיכולה לספק לכם מיניבוס או רכב בגודל מתאים.

  • רישיון

חשוב במיוחד שהחברה תחזיק רישיון להפעלת חברת היסעים וגם רישיון הפעלה לרכב בו היא עושה שימוש ומסיעה את האורחים שלכם.

  • אבזור הרכבים

השאיפה היא שלאורחים שלכם יהיה כמה שיותר נוח בנסיעה, בעיקר אם מדובר באורחים מבוגרים יחסית. בדקו כי ברכב יש מיזוג וכל נוסע יכול להחליט כיצד לכוון אותו; בדקו כי המושבים נוחים, ועוד.

השכרת אוטובוס לאירוע עם רובין תיירות – שירותי הסעות מכל הסוגים

רובין תיירות היא חברות היסעים וותיקה עם מעל ל-45 שנות ניסיון. לחברה שלושה סניפים: בצפון, בדרום ובמרכז הארץ, מה שמאפשר לה לעבוד בפריסה ארצית ולספק שירות לכל מקום. החברה מחזיקה צי של כ-100 רכבים וערוכה לכל משימת נסיעה שתצטרכו.

דילוג לתוכן