הסעות VIP

הסעות VIP

במקרים מסוימים בהם נרצה להזמין שירותי הסעות, השירותים הרגילים וכלי הרכב הרגילים לא יספיקו. הסטנדרט צריך להיות גבוה יותר, הן מבחינת השירות וכמובן מבחינת הרכבים – סטנדרט של VIP. הסעות VIP אלו שירותי הסעות מיוחדים שאנו ברובין תיירות מספקים באהבה ובמקצועיות רבה למי שרוצה ליהנות משירותי הסעות שהם  מעבר לסטנדרט הרגיל. בין אם מדובר על הסעות תיירות לאנשים ממעמד סוציו-אקונומי גבוה, חברות הייטק, אח"מים, אמנים בדרך להופעות ואחרים – נשמח לספק לכם את השירות הטוב, הבטוח והמקצועי ביותר. טלפון: 04-8658015

מהן הסעות VIP ומי באמת צריך אותן?

הסעות VIP אלו הסעות שבהן כלי הרכב חדישים, מאובזרים ומספקים חוויית נסיעה מדהימה. בין אם מדובר על אוטובוס מפואר או רכב יוקרתי בגודל של ואן או מיניבוס, תזכו להסעת VIP מרשימה שתספק לכם חוויית נסיעה מדהימה. בדרך כלל רכבים אלו כוללים מערכת סטריאו מתקדמת, מיני בר, תאורה מתקדמת לוויסות בהתאם לרצון הלקוח, כולל תאורת אווירה, חיבור WIFI ותשתיות לחיבור טעינה לחוויית מולטימדיה מקסימלית ועוד.

ממיקרובוס VIP ועד אוטובוס מפואר – כלי הרכב המתאים לכם ביותר:

ישנם כאמור סוגים שונים של רכבי יוקרה לשירותי הסעות VIP. את סוג הרכב ורמת היוקרה הנדרשת לכם תוכלו לבחור בהתאם לצרכים שלכם, לכמות האנשים שאמורים להיות נוכחים בנסיעה ועוד. כלי הרכב ישפיע על המרווח, הנוחות, האביזרים המותקנים בתוך אותו כלי רכב ועוד. אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר בטלפון לפרטים נוספים לגבי מפרט הרכבים ושירותי הסעות VIP שאנו מציעים.

שירותי הסעות VIP לאמנים

מזמרים ועד סטנדאפיסטים הנוסעים בדרכם להופעות ברחבי הארץ, בוודאי כאשר מדובר בנסיעות ארוכות, זקוקים לכלי רכב נוח ונעים לנסיעה שיאפשר להם להתרווח, לנוח לפני ואחרי ההופעה, ליהנות, לנקות את הראש ואולי אפילו לעשות חזרות. שירותי הסעות מסוג זה יאפשרו לאותם אומנים לעשות בדיוק את זה ואולי אפילו לקחת אתם את הצוות שלהם או אנשים החשובים להם ביחד אתם באותה הסעה.

אנו ברובין תיירות מספקים שירותי הסעות במגוון סוגים כבר למעלה מ45 שנה. ברשות החברה 3 סניפים ברחבי הארץ עם כ-100 כלי רכב חדישים המתוחזקים היטב, כולל אוטובוסים ורכבים מפוארים להסעות VIP מיוחדים. צרו קשר לפרטים נוספים ונשמח לעמוד לשירותכם. טלפון: 04-8658015

דילוג לתוכן