הסעות עובדים

הסעות עובדים

הסעות לעובדים

אחד משירותי ההסעות הנפוצים ביותר הוא הסעות לעובדים. מדובר בשירותי הסעות חיוניים לכל בית עסק בינוני ומעלה המעסיק כמה עשרות עובדים או יותר בדרך כלל. ממיקרובוסים של 10-14 מושבים ועד אוטובוסים של עד 60 מושבים יכולים לשמש לשירותי ההסעות מסוג זה שיסיעו את העובדים שלכם בבטחה ובזמן למשמרת מתחנות האיסוף הסמוכות לביתם ועד לעבודה ובחזרה. עם מעל 45 שנים של ניסיון ואספקת שירותי הסעות לעובדים אנו ברובין תיירות נשמח לעמוד לשירותכם עם השירות המקצועי, הבטוח והמדויק ביותר. לפרטים נוספים צרו עמנו קשר באתר או בטלפון ונשמח לתת לכם שירות.

על מה חשוב לשים דגש בבחירת שירותי הסעות עובדים?

  • סוג הרכב – ישנם סוגים שונים של רכבים ממיקרובוסים, דרך מיניבוסים ועד אוטובוסים. באיזה כלי רכב אתם רוצים להסיע את העובדים שלכם לעבודה? זה תלוי כמובן בכמות העובדים המגיעה בכל משמרת עם ההסעה ובנוחות שאתם רוצים לספק להם מבחינת ריווח ובטיחות.
  • הסכם עבודה – דאגו שיהיה הסכם עבודה מסודר וחתום בין הצדדים ושהוא כולל את כל המידע החיוני המסכם את אופן ההתנהלות בין הצדדים הן מבחינת תשלומים, מבחינת מסלול ונקודות עצירה, עמידה בזמנים, ביטוחים ועוד.
  • מסלול נסיעה – בדקו את מסלול הנסיעה הרצוי ושהוא כולל מספיק נקודות עצירה הרלוונטיות לעובדים שלכם, כאשר המסלול צריך להיות תואם גם להצעת המחיר מול החברה, זמני הנסיעות ועמידה בזמנים.
  • רישיונות וביטוחים – ודאו כי לחברה את רישיונות מתאימים לסוג כלי הרכב בהם הם נוסעים, שהנהג בעל רישיון המאפשר לו לנהוג באותו סוג רכב ושלחברה יש את כל הביטוחים הרלוונטיים להפעלת השירות.
  • מחיר – ובסופו של יום אתם רוצים לוודא גם שהמחיר מאפשר לכם לחסוך בעלויות החזרי הנסיעות לעובדים.

לספק לעובדים שלכם את השירות הטוב ביותר עם רובין תיירות

אנו ברובין תיירות פועלים מזה למעלה מ-45 שנים עם הסעות עובדים ומגוון שירותי הסעות נוספים. לחברה 3 סניפים, אחד בכל אזור בארץ וכ-100 כלי רכב חדישים המאפשרים אספקת שירות זמין, מקצועי, בטוח ונינוח לכל לקוח ולכל הנוסעים. נשמח לעמוד גם לשירותכם באופן קבוע עם שירותי הסעות עובדים לעסק שלכם. טלפון: 04-8658015

דילוג לתוכן